Про забудовника

Novos Development — досвідчений і відповідальний полтавський забудовник, який прагне до того, щоб кожен власник квартири відчував себе в ній комфортно, затишно і безпечно. Нерухомість абсолютно нового рівня завдяки Novos Development вже в Полтаві.

Віддаєте перевагу насолоді від кожного дня життя? Прагнете знайти житло, максимально відповідне вам як за статусом, так і за рівнем комфорту? Хочете жити в благополучному районі самого серця міста, але без шуму, пилу і суєти? Novos Development точно знає, що для цього потрібно. Можливість купити квартиру в Полтаві елітного класу — краща пропозиція сучасності

Наша мета — якість понад усе. Саме тому, замість погоні за мільйонами квадратних метрів і безліччю квартир в стислому просторі, ми пропонуємо житло з обмеженою місткістю. Невеликі будинки з мінімальною кількістю квартир на поверсі (не більше чотирьох), якнайкраще дозволяють покупцям відчувати себе комфортно. Конфіденційність — одна з основних характеристик, яку цінують і вибирають клієнти компанії Novos Development.

«Фішки» Novos Development і відмінні риси забудовника

Наші експерти — професіонали з великої літери, а сфера нерухомості — це місце, де вже понад 13 років розвиваються та удосконалюються навички кожного з членів команди.

Ми реально робимо людей щасливіше. Тисячі задоволених сімей з новим, комфортним і просторим житлом не можуть помилятися. Novos Development — лідер полтавської нерухомості, якому можна довіряти.

Серед особливостей роботи:

 • постійна фінансова стабільність, яка дає нашим клієнтам можливість не турбуватися про власні вкладення;
 • стійка ділова репутація, заснована на принципах чіткості і прозорості, ми — компанія відповідальних лідерів, які дотримуються правил і забезпечують стабільність розвитку компанії;
 • висока культура ведення бізнесу, з розумінням особливостей кожного робочого моменту.

Акценти та пріоритети роботи компанії

Філософія Novos Development — це напрацьований роками сенс існування, від якого не відступає ні один з членів команди.

Серед основних моментів, на які ви можете розраховувати, збираючись купити квартиру в Полтаві від забудовника:

 • оточення природою — в пішій доступності до житлового комплексу «Козацький», наприклад, паркова зона і доріжки для сімейного променаду, що потопають у зелені високих дерев;
 • акцент на прибудинковій території — розділіть з сім’єю задоволення від повністю впорядкованого двору, дитячого майданчика та спортивної зони;
 • близькість до центру і транспортних магістралей — Novos Development враховує характер і життєві потреби власних клієнтів, відкриті всі можливості для оперативного і простого доступу до громадського транспорту, а також пересування на особистому авто;
 • гарантія безпеки — територія, що охороняється, відеоспостереження, закритий двір, саме те, що хочуть бачити в своєму будинку успішні, діяльні і благополучні люди;
 • інфраструктура на вищому рівні — прямий доступ до соціальних і культурних об’єктів, близькість до медичних установ, школи і дитячі садки, спортивні комплекси, кафе, бари та ресторани — все, що потрібно для комфортного і щасливого життя сучасного полтавця.

Правильна розстановка пріоритетів під час будівництва робить нерухомість від Novos Development ідеальним вибором впевнених в собі людей, які усвідомлюють сімейні цінності і хочуть бути повністю задоволеними власною покупкою.

Вдалі рішення і гарантії

Видові квартири забудовника вже привернули увагу полтавців. Насолода кожною хвилиною домашнього затишку в центрі міста, але далеко від суєти — це те, що виділяє компанію серед конкурентів.

У числі основних характеристик будівництва:

 • використання виключно сучасних і безпечних матеріалів — висока міцність, морозостійкість і зносостійкість гарантують довговічність конструкцій і виключає турботи про комфорт житла, а показники звукоізоляції гарантують конфіденційність і затишок навіть в центрі такого галасливого мегаполіса як Полтава;
 • строгий контроль на кожному етапі, аж до здачі об’єкта і заселення мешканців — будьте впевнені, навіть найдрібніші деталі, конструктивні елементи і особливості будівництва завжди враховуються фахівцями, ми даємо гарантії, а значить, повністю беремо на себе відповідальність за їх дотримання;
 • презентабельність житла — дозвольте собі те, чого ви дійсно заслуговуєте, ми знаємо, що потрібно покупцям, їх сім’ям і гостям, тому в солідності власного будинку ви можете бути впевнені на 100%;
 • дизайнерські проекти і рішення — кожен з проектів Novos Development унікальний і оригінальний, ми співпрацюємо з провідними дизайнерами в сфері будівництва об’єктів VIP-класу, тому готові порадувати вас не тільки комфортом, якістю і статусом, а й естетичною насолодою від привабливості будинку;
 • інноваційні технології від всесвітньо відомих виробників — відчуєте на собі всі переваги комфорту з ексклюзивними системами і рішеннями.

Сукупність цих факторів і перетворює нерухомість від Novos Development в висококласне житло. Нас вибирають як для себе, так і як комерційну нерухомість. Вкладення квартиру від забудовника Novos Development — кращий вибір успішної людини.

Вибір місць під забудову

Нерухомість Полтави від Novos Development — це вибір тих, хто любить своє місто і знає, що в ньому можна і, головне, потрібно жити добре. Саме тому величезні зусилля компанії спрямовані на правильний підбір місць для будівництва будинків. Серед ключових факторів:

 • близькість до центру;
 • затишні парки, сквери та зелені зони;
 • відмінний вид з вікна;
 • затишок, спокій і традиційні цінності.

Саме так підбиралось місце під забудову ЖК «Козацький». Оточений зеленню з трьох сторін, комплекс створює враження проживання буквально в рекреаційній зоні. У той же час крокова доступність до серця міста, його ділового та соціального центру обумовлює зручність життя кожного.

А приголомшливий вид з вікон на природні та рукотворні ландшафти стане тією самою перевагою, яка зробить життя естетично приємним.

Будьте впевнені, ми подбали про те, щоб вибрати вам виняткове місце для життя.

Команда

Novos Development по праву пишається групою професіоналів, яка склалася за всі роки роботи компанії. Кожен із співробітників повністю розуміє і поділяє єдину місію — створення кращого житла для кращих жителів Полтави. Серед ключових особливостей роботи команди:

 • індивідуальний підхід до кожного покупця — правильний підбір житла, врахування всіх побажань, запитів і сімейних особливостей дозволяє кожному охочому обрати кращий варіант квартири;
 • кваліфікований підхід до вирішення складних завдань — це дає можливість Novos Development створювати ексклюзивну нерухомість, яка не має аналогів в місті;
 • постійне відстеження провідних світових тенденцій в світі будівництва — гарантія того, що покупець отримає найсучасніше, високотехнологічне і комфортне житло.
 • солідний досвід і потенціал — реалізовані проекти та неперевершений командний дух створюють ту саму гармонію, завдяки якій народжують кращі житлові комплекси Полтави, в тому числі і ЖК «Козацький».

Переваги

Купити квартиру в центрі Полтави пропонують сьогодні багато забудовників. У їх числі ПолтаваТрансБуд, ДСК-Полтава та інші. Але Novos Development яскраво і якісно виділяється з усього переліку компаній.

Ми продаємо не просто квадратні метри квартир. Наше завдання — пропозиція повністю продуманого житла. Власна концепція, приголомшлива інфраструктура і досконалість в кожній деталі — ось основні переваги, за які нас цінують і вибирають полтавці.

Дозвольте і собі стати на голову вище, виділившись серед близького і далекого оточення. Відкрийте нові можливості покупки житла в Полтаві від Novos Development.