Характеристики

Купити квартиру в центрі Полтави з ідеальним плануванням і унікальним місцем розташування — мрія будь-якого городянина, який знає собі ціну і прагне до життя на вищому рівні.

Саме таке рішення реалізує забудовник Novos Development, пропонуючи квартири в елітній новобудові Полтави ЖК «Козацький». Квартири в комплексі почали розлітатися ще на стадії початку будівництва. І це — найкращий доказ визнання і довіри покупців. Дозвольте собі задоволення жити так, як вважаєте за потрібне. Абсолютно новий, небачений до сьогоднішнього дня рівень життя в Полтаві — це про ЖК «Козацький».

Що таке розкіш?

Елітна нерухомість — це ім’я, яке завжди на слуху, повна відсутність обмежень, вигідні інвестиції та фінансова стабільність. Розкіш в Полтаві — це можливість усамітнення в самому центрі шумного мегаполіса. Тиха гавань в приголомшливому вирі подій, спосіб присвятити свій вільний час найближчим в оточенні тиші та спокою. Неперевершений комфорт, гармонія естетки, практичності та досконалості в кожній деталі — все це про ЖК «Козацький» в самому серці Полтави.

Кращий будинок, де можна просто розслабитися і бути собою, без суєти та метушні, шуму і занепокоєнь. Дозвольте собі абсолютно нове життя в кращому будинку.

Влучне розташування

Перше, що впадає в око покупцям елітної нерухомості, стає вдале розташування житлового комплексу. Недооцінити всі переваги просто неможливо. Серед ключових позитивних рис району розташування:

 • історичний центр і саме серце міста Полтави;
 • близькість архітектурних споруд і пам’ятників;
 • оточення території зеленими насадженнями з трьох сторін, завдяки чому створюється враження проживання в заміському будинку з приголомшливою свіжістю повітря.

І все це — в кроковій доступності від центру міста. Не вірите, що таке можливо? Будьте готові до того, що ЖК «Козацький» задовольнить і перевершить всі ваші очікування.

Відповідальне будівництво

Нерухомість в Полтаві останнім часом зазнає суттєвих змін. І саме комплекс «Козацький» як не можна краще ілюструє позитивну динаміку і зростання рівня будівель. Серед ключових аспектів, якими може порадувати комплекс:

 • сучасні будівельні технології, що гарантують надійність, довговічність і сейсмологічну безпеку;
 • продумані інженерні рішення;
 • суворе дотримання стандартів якості при будівництві, завдяки чому ви можете бути впевнені в надійності споруд;
 • утеплення, розраховане на найстрашніші морози;
 • надійні великі вікна для максимальної кількості сонячного світла і можливості насолоджуватися приголомшливими видами;
 • індивідуальне опалення для коригування мікроклімату і створення сприятливої атмосфери в будинку;
 • енергоощадні комплекси, з перспективою і поглядом в майбутнє.

А використання для будівництва виключно безпечних матеріалів, які пройшли перевірку часом і експертами, дозволяє власникам квартир отримати тепле і комфортне, затишне, гіпоалергенне і повністю безпечне житло. Будівлі житлового комплексу «Козацький» не страшні колосальні перепади температури і надмірний рівень вологості, протягом багатьох років дім з висококласних матеріалів буде радувати первозданним зовнішнім виглядом і збереженням всіх основних характеристик.

Продумані квартири

Елітна нерухомість, що пропонується в житловому комплексі «Козацький», розрахована на людей з різними побажаннями та уподобаннями. Серед варіантів:

 • однокімнатні пропозиції;
 • двокімнатні квартири;
 • трикімнатні апартаменти для великої родини.

ЖК «Козацький» — це досконалість в кожному елементі. Серед переваг:

 • розумне планування, створене в результаті ретельного аналізу вимог мешканців квартир елітного сегмента і рішень передових архітекторів;
 • великі вікна з чудовим краєвидом на історичний центр міста, Хрестовоздвиженський монастир із золотими куполами та зелену зону, дарують можливість приголомшливого релаксу і відмінного настрою з ранку до пізньої ночі;
 • унікальність компонування приміщень, їх розмірів і пропорцій, розташування дверних прорізів, простінків і вікон;
 • раціональне використання площі — у квартирах житлового комплексу «Козацький» ви не знайдете зайвих площ, що не приносять власникам користі, кожен квадратний метр має власне функціональне навантаження, призначене для побуту, роботи, відпочинку або розваг;
 • функціональність і зручність квартири в цілому, і кожного приміщення зокрема;
 • індивідуальність — ми пропонуємо величезну кількість планувальних рішень і варіантів, це дозволяє покупцям вибрати щось краще, яке до душі саме їм, створюючи свій будинок грамотно і продумано для щасливого життя;
 • логічне і зручне зонування простору: грамотний розподіл площі — відмінне рішення з точки зору функціональності, врахування стандартних і нестандартних розмірів меблів, потреб і габаритів дозволяють власникам надалі з легкістю комплектувати простір, створюючи ефектні, привабливі та комфортні інтер’єри власних квартир.

Ідеальна архітектура

Образ житлового комплексу «Козацький» криється в продуманому поєднанні та повній гармонії кольорів і елементів. Кожна деталь на своєму місці, завдяки чому створюється цілісна картинка і відчуття ідеального життєвого простору, що так вдало вписується в ландшафт історичної частини міста.

Стримана елегантність комплексу «Козацький» і дивовижна краса всіх конструктивних елементів дозволяють будівлі зайняти належне місце в архітектурному ансамблі, підкреслюючи положення мешканців в суспільстві та викликаючи повагу у гостей і сусідів.

Ефектний зовнішній вигляд не дає засумнівається в статусі мешканців, а грамотне і якісне внутрішнє наповнення, разом з вишуканим оформленням зон загального користування, дозволять насолоджуватися життям в «Козацькому» ще до входу у власну квартиру. Серед переваг комплексу:

 • презентабельні холи, виконані висококваліфікованими спеціалістами з чудовим смаком, в повній відповідності зі спеціальними дизайнерськими проектами;
 • зручні і якісні ліфти від всесвітньо відомих виробників, що відрізняються надійністю і функціональністю;
 • комерційні приміщення в цокольних поверхах житлового комплексу, які дозволяють спростити і покращити життя;
 • зручні під’їзди, які стають справжньою знахідкою для мам з маленькими дітьми, літніх людей та людей з обмеженими можливостями.

Чудове поєднання і комбінування всіх цих переваг і робить житловий комплекс «Козацький» по-справжньому винятковим місцем для розмірного, щасливого і зручного життя полтавців, які знають ціну собі і своєму комфорту.

Все з турботою про мешканців

Кожен з елементів житлового комплексу створено і спрямовано на турботу про мешканців, їхніх дітей і гостів. Novos Development — компанія забудовник, не пропонує своїм клієнтам безликі коробки. Комфортний і безпечний простір для життя VIP-рівня — це те, за що нас цінують і вибирають покупці. Поміж головних особливостей житлового комплексу «Козацький»:

 • красивий двір, в якому приємно проводити час, насолоджуючись вільними годинами;
 • безпека — цілодобове відеоспостереження, охорона і закритий від сторонніх простір;
 • паркінг для всіх мешканців та їх гостей;
 • власна інфраструктура і близькість до головних соціальних, ділових і медичних об’єктів міста.

ЖК «Козацький» — це не просто будинок. Це мрія, втілена в реальність в самому серці Полтави.