Характеристики

Про комплекс:

Придбати квартиру в центрі Полтави з ідеальним плануванням та унікальним місцем розташування — мрія будь-якого містянина, який знає собі ціну і прагне до життя на вищому рівні.

Саме таке рішення реалізовує забудовник NOVOS DEVELOPMENT, пропонуючи квартири в елітній новобудові Полтави ЖК «Козацький». Квартири в комплексі почали розлітатися ще на стадії початку будівництва. І це — найкращий доказ визнання і довіри покупців. Дозвольте собі задоволення жити так, як вважаєте за потрібне. Абсолютно новий, небачений до сьогоднішнього дня рівень життя в Полтаві — це про ЖК «Козацький».

 

Що таке розкіш?

Елітна нерухомість — це ім’я, яке завжди на слуху, повна відсутність обмежень, вигідні інвестиції та фінансова стабільність. Розкіш в Полтаві — це можливість усамітнення в самому центрі жвавого міста. Тиха пристань посеред бурхливого виру подій, можливість присвятити найближчим свій вільний час, в оточенні тиші та спокою.

Неперевершений комфорт, гармонія естетики, практичності та досконалості в кожній деталі — все це про ЖК «Козацький» в самому серці Полтави. Кращий будинок, де можна просто розслабитися та бути собою, без суєти, метушні, шуму і занепокоєнь. Дозвольте собі абсолютно нове життя в найкращому будинку.

Відмінна локація

Перше, на що звертають увагу покупці елітної нерухомості, це вдала локація житлового комплексу. Недооцінити всі переваги просто неможливо. Серед основних позитивних характеристик місця розташування:

 • історичний район в серці міста Полтави;
 • близькість архітектурних споруд і пам’ятників;
 • оточення території зеленими насадженнями з трьох сторін, завдяки чому створюється враження проживання в заміському будинку з приголомшливою свіжістю повітря.

І все це — в кроковій доступності до центру міста. Не вірите, що таке можливо? Будьте готові, що ЖК «Козацький» задовільнить і перевершить всі ваші очікування.

Відповідальне будівництво

Нерухомість в Полтаві останнім часом зазнає суттєвих змін. І саме комплекс «Козацький» якомога краще ілюструє позитивну динаміку та зростання рівня будівництва. Серед ключових аспектів, якими може порадувати комплекс є:

 • сучасні будівельні технології, які гарантують надійність, довговічність та сейсмологічну безпеку;
 • продумані інженерні рішення;
 • суворе дотримання стандартів якості при будівництві, завдяки чому, ви можете бути впевнені в надійності споруд;
 • утеплення, розраховане на найсуворіші морози;
 • надійні великі вікна для максимальної кількості сонячного світла та можливості насолоджуватися приголомшливими видами;
 • індивідуальне опалення для коригування мікроклімату, створення власного тепла та затишку ​​в будинку;
 • енергозберігаючі комплекси, з перспективою та поглядом в майбутнє.

А використання для будівництва виключно безпечних матеріалів, які пройшли перевірку часом і експертами, дозволяє власникам квартир отримати тепле, комфортне і затишне, гіпоалергенне та повністю безпечне житло. Будівлі житлового комплексу «Козацький» не страшні колосальні перепади температури і надмірний рівень вологості. Протягом багатьох років будинок із висококласних матеріалів буде тішити первозданним зовнішнім виглядом і збереженням всіх основних характеристик.

Продумані планування квартир

Елітна нерухомість в житловому комплексі «Козацький», розрахована на людей з різними побажаннями та уподобаннями. Варіанти пропозицій:

 • однокімнатні квартири;
 • двокімнатні квартири;
 • трикімнатні апартаменти для великої сім’ї.

 

Ідеальна архітектура

Архітектурний образ житлового комплексу «Козацький» криється в продуманому поєднанні повної гармонії квітів і елементів. Кожна деталь на своєму місці, завдяки чому створюється цілісна картинка та відчуття ідеального життєвого простору, що так органічно вписується в ландшафт історичної частини міста

Стримана елегантність комплексу «Козацький» і дивовижна краса всіх конструктивних елементів дозволяють будівлі зайняти належне місце в архітектурному ансамблі, підкреслюючи статус жителів і викликаючи повагу у гостей та сусідів.

 

З турботою про жителів

Кожен з елементів житлового комплексу створено та спрямовано з турботою про жителів, їх дітей та гостей. NOVOS DEVELOPMENT — компанія забудовник, яка не пропонує своїм клієнтам безликі коробки. Комфортний і безпечний простір для життя VIP-рівня — це те, за що нас цінують і вибирають покупці. Серед головних особливостей житлового комплексу «Козацький»:

 • красивий двір, в якому приємно насолоджуватися вільним часом;
 • безпека — цілодобове відеоспостереження, охорона і закритий від сторонніх простір;
 • паркінг для всіх мешканців і їх гостей;
 • власна інфраструктура і близькість до головних соціальних, ділових та медичних об’єктів міста.

ЖК «Козацький» — це не просто дім. Це мрія, яка втілена в реальність в самому серці Полтави.